image
image
image

szybki

KONTAKT

4528629

epx@epx.com.pl

+48 660 728 740
+48 698 583 787

O firmie

EPX Architektura Ogrodowa
 
 
                          
Firma EPX rozpoczęła swą działalność na rynku bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki wieloletniemu zamiłowaniu do drewna i upiększania ogrodów. Siedziba firmy znajduje się w Pustkowie niedaleko Dębicy oraz Mielca w województwie Podkarpackim.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów architektury ogrodowej począwszy od mebli ogrodowych w różnych stylach, huśtawek, wiat, altanek aż do drewutni, domków narzędziowych, domków letniskowych oraz całorocznych domów z drewna. Ponadto wykonujemy place zabaw dla dzieci, piaskownice, budy dla psów, donice, pergole itp. Każdy projekt realizujemy poprzez indywidualne podejście do Państwa potrzeb, fantazji i marzeń. Oczywiście istnieje możliwość impregnowania zakupionych u nas wyrobów w dowolnym kolorze. Nasza oferta obejmuje również krycie dachów gontem bitumicznym lub blachą na wykonanych produktach. Dodatkową opcją są pokrowce na meble i huśtawki występujące w różnych kolorach. 
Nasza produkcja opiera się wyłącznie na materiałach pochodzących od sprawdzonych dostawców, co w połączeniu z solidnym i starannym wykonaniem produktów daje gwarancje Państwa zadowolenia na długie lata. Naszym celem jest tworzenie praktycznych rozwiązań przy jednoczesnym estetycznym wyglądzie każdego nawet najmniejszego elementu. Dlatego też ciągle rozwijamy się, aby wychodzić naprzeciw Państwa wymaganiom.
Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się  naszą ofertą. Chętnie udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania zarówno w siedzibie firmy jak i drogą elektroniczną i telefoniczną. 
 
pasja i zaangażowanie…
 
 
SALON OGRODOWY - sklep firmowy
 
 
Skelp firmowy mieści się w Pustkowie (przy pierwszym zjeździe do Pustkowa Wsi jadąc od Dębicy). Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 (w okresie zimowym 8-16),  a w soboty od 8 do 13 (w okresie zimowym 9-12). Można zobaczyć gotowe wyroby i je osobiście wypróbować. Na miejscu otrzymają także Państwo szczegółowe informacje odnośnie materiałów, z których wykonywane są produkty, sposobu ich wykonania, stosowanych technologii i możliwości modyfikowania zamówienia. Poza tym można zasięgnąć fachowej porady jak przygotować podłoże pod dany produkt i co zrobić, aby drewno nie zmieniło swych właściwości z upływem czasu. 
 
         
   

 
 
 
DYSTRYBUTORZY:
 
NIEMCY:
Pawel Swiderski
Normannenstrasse 2
71263 Weil der Stadt
Deutschland
 
Telefon:0152 33634114
Fax:07033 467017
 
Umsatzsteuer-Identifikationsnummer: DE 275947975
Die Mehrwertsteuer wird auf meinen Rechnungen separat ausgewiesen.
 
CZECHY:
Lubomír Tischler
Faber Bohemia CZ, s.r.o.
Tel. +420 605 269 199
 
LITWA:
UAB "ALESA" Darius Sudvojus

Įmonės kodas : 303227892
PVM kodas: LT100008605712
Gamyba : Juodbalių kaimas, Vilniaus rajonas
El. Paštas : info@alesa.lt , www.alesa.lt

 
TARGI BUDOWLANE
Tradycją stał się już coroczny udział w targach budowlanych odbywających się w różnych miastach Polski południowej.
 
Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM 17-19 marzec 2015
 
EPX na MTR Rzeszów 2013r
 

EPX na  Targach w  Kielcach 2012r

 
                                   
 
EPX na Targach w Rzeszowie 2012r